Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Наземні дерев'яні басейни

Конструкції з металу: види і застосування металоконструкцій

Легкі металоконструкції (ЛМК)

Легкі конструкції з металу широко поширені при будівництві малоповерхових нежитлових споруд - ангарів, складів, навісів. Комерційні будівлі невеликої площі та поверховості ЛКМ - ідеальний варіант по собівартості і швидкості будівництва. Виробництво і монтаж легких металоконструкцій не дуже затратно, тому і підсумкова ціна будови виходить набагато нижче, ніж з будь-яких інших будівельних матеріалів. Установка легких металевих конструкцій швидка і часто може бути виконана самим замовником, використовуючи інструкцію збірки. Такі конструкції збірні, при їх замовленні, окремі частини доставляються разом з арматурою і аксесуарами необхідні для зведення споруди.

Важкі металоконструкції (ВМК)

Важкі металоконструкції застосовуються при будівництві масштабних, громіздких споруд. В першу чергу, виробництво і монтаж важких металоконструкцій затребуване в промисловому будівництві. Важкі конструкції з металу використовуються в при монтажі каркасів багатоповерхових житлових будинків, промислових будівель, мостових прольотів, громадських будівель та інших об'єктів.

Виробники металоконструкцій пропонують великий асортимент елементів конструкцій з металу. В даний момент найбільшу популярність здобули такі конструктивні елементи: балки, ферми, колони, стійки і ін.

Ми пропонуемо виготовлення металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій під замовлення

Нестандартні металоконструкції за кресленнями замовника

Власне виробництво металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій різних форм і призначення.

Для виготовлення металоконструкцій у нас є і технічні можливості, і кваліфікований персонал. Наявність першокласного обладнання: шліфувальних верстатів і машин для різання металу, для очищення і антикорозійної обробки, для фарбування, фрезерувального і токарного обладнання, вальцювальних і трубогибних верстатів, зварювальної апарати і іншого устаткування, сприяє виготовленню нестандартних металоконструкцій.

Власне виробництво металоконструкцій дозволяє нам виготовляти металоконструкції різних конструкційних форм і призначень, з кріпленням і без нього. Для рознімних з'єднань застосовуються саморізи, болти, різьбові шпильки, гвинти та інші. Нероз'ємні з'єднання виконуються заклепками, шляхом склеювання, пайкою або зварюванням. Вид з'єднання визначається виходячи з використовуваного матеріалу і навколишнього середовища, де будуть зводитися металоконструкції. В результаті такі металоконструкції довговічні і надійні.

Виробництво металоконструкцій, перш ніж вони будуть виготовлені, вимагає певних капіталовкладень, від яких залежить кінцева ціна на виготовлення металоконструкцій. Вона залежить від ряду факторів: марка стали, конфігурації необхідних металоконструкцій, від складності процесу виготовлення і т.д. Також ціна на виробництво металоконструкцій визначається з обсягу замовлення, чим він більший, тим дешевше обійдеться тонна металоконструкцій.

Ми пропонуємо кваліфікований монтаж металоконструкцій:

  • Монтаж, установка легких металоконструкцій,
  • монтаж важких металоконструкцій,
  • зварювальні та бетонні роботи,
  • виготовлення, складання і установку різних металоконструкцій.

Що являє собою монтаж металоконструкцій?

Металеві конструкції - це листові та профільні сталеві конструкції, перекриття-оболонки, які утворюють несучий каркас майбутньої споруди. А сам монтаж має не увазі їх складання і встановлення конструкцій з металу безпосередньо на місці. Отже, монтаж металоконструкцій це не що інше, як зведення каркаса будівлі шляхом складання металоконструкцій.

Комплект металоконструкцій, необхідної техніки і обладнання, наприклад, крани, зварювальне обладнання, будівельні пістолети, доставляється безпосередньо на будмайданчик, де будуються ліса, і вже на місці здійснюється складання металоконструкцій.

Монтаж легких металоконструкцій

Споруди з легких металоконструкцій не потребують потужному фундаменті, часто досить плитного або мілко заглибленого стрічкового. Спочатку монтується каркас з плоских металевих рам, між якими встановлюються металеві розпірки, прогони, які призначені для кріплення до каркасу сендвіч-панелей і покрівельних конструкцій. Для міжповерхових перекриттів використовуються другорядні балки, виконані з монолітних або ребристих залізобетонних плит.

Такий монтаж легких металоконструкцій сприяє виконанню монтажних робіт прямо на місці, забезпечуючи швидкість і точність складання. Потім каркас обшивається сендвіч-панелями і виконується обробка. Легкі металоконструкції застосовуються при зведенні ангарів різного типу, наприклад, шатрового або арочного, складів, побутівок, павільйонів і т.д. такі споруди досить мобільні. Їх можна демонтувати, після чого встановити в іншому місці.

Монтаж важких металоконструкцій

Для промислових і комерційних об'єктів, наприклад, терміналів, цехів, ангарів і т.д., використовується монтаж важких металоконструкцій, виготовлених зі сталі. Такі конструкції значно легше, ніж залізобетонні. З метою захисту від корозії і несприятливих погодних умов, сталеві металоконструкції фарбують спеціальними фарбами.

Вони так само, як і легкі конструкції, монтуються на місці в досить короткі терміни. За рахунок цього вартість зведення споруд з металоконструкцій відчутно здешевлюється. А поряд з тривалим терміном служби, споруди з металоконструкцій, як легких, так і важких, стають все більш затребуваними.


Наш телефон для надання консультацій: +380 68 251-27-44