Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

Металоконструкції, каркасні споруди

Високоякісне виготовлення будівельних металоконструкцій є одним з головних напрямків діяльності підприємства. Для цього на підприємстві створена сучасна виробнича база.
Виробничі площі компанії і технічне оснащення дозволяють розробляти металоконструкції всіх типів, для об'єктів будь-яких категорій відповідальності. Вироби компанії відрізняються високою якістю і відповідають всім вимогам безпеки.

Легкі металоконструкції (ЛМК)

Легкі конструкції з металу широко поширені при будівництві малоповерхових нежитлових споруд - ангарів, складів, навісів. Комерційні будівлі невеликої площі та поверховості ЛКМ - ідеальний варіант по собівартості і швидкості будівництва. Виробництво і монтаж легких металоконструкцій не дуже затратно, тому і підсумкова ціна будови виходить набагато нижче, ніж з будь-яких інших будівельних матеріалів. Установка легких металевих конструкцій швидка і часто може бути виконана самим замовником, використовуючи інструкцію збірки. Такі конструкції збірні, при їх замовленні, окремі частини доставляються разом з арматурою і аксесуарами необхідні для зведення споруди.

Важкі металоконструкції (ВМК)

Важкі металоконструкції застосовуються при будівництві масштабних, громіздких споруд. В першу чергу, виробництво і монтаж важких металоконструкцій затребуване в промисловому будівництві. Важкі конструкції з металу використовуються в при монтажі каркасів багатоповерхових житлових будинків, промислових будівель, мостових прольотів, громадських будівель та інших об'єктів.

Виробники металоконструкцій пропонують великий асортимент елементів конструкцій з металу. В даний момент найбільшу популярність здобули такі конструктивні елементи: балки, ферми, колони, стійки і ін.

Ми пропонуемо виготовлення металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій під замовлення

Нестандартні металоконструкції за кресленнями замовника

Власне виробництво металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій різних форм і призначення.

Для виготовлення металоконструкцій у нас є і технічні можливості, і кваліфікований персонал. Наявність першокласного обладнання: шліфувальних верстатів і машин для різання металу, для очищення і антикорозійної обробки, для фарбування, фрезерувального і токарного обладнання, вальцювальних і трубогибних верстатів, зварювальної апарати і іншого устаткування, сприяє виготовленню нестандартних металоконструкцій.

Власне виробництво металоконструкцій дозволяє нам виготовляти металоконструкції різних конструкційних форм і призначень, з кріпленням і без нього. Для рознімних з'єднань застосовуються саморізи, болти, різьбові шпильки, гвинти та інші. Нероз'ємні з'єднання виконуються заклепками, шляхом склеювання, пайкою або зварюванням. Вид з'єднання визначається виходячи з використовуваного матеріалу і навколишнього середовища, де будуть зводитися металоконструкції. В результаті такі металоконструкції довговічні і надійні.

Виробництво металоконструкцій, перш ніж вони будуть виготовлені, вимагає певних капіталовкладень, від яких залежить кінцева ціна на виготовлення металоконструкцій. Вона залежить від ряду факторів: марка стали, конфігурації необхідних металоконструкцій, від складності процесу виготовлення і т.д. Також ціна на виробництво металоконструкцій визначається з обсягу замовлення, чим він більший, тим дешевше обійдеться тонна металоконструкцій.

Ми пропонуємо кваліфікований монтаж металоконструкцій:

  • Монтаж, установка легких металоконструкцій,
  • монтаж важких металоконструкцій,
  • зварювальні та бетонні роботи,
  • виготовлення, складання і установку різних металоконструкцій.

Що являє собою монтаж металоконструкцій?

Металеві конструкції - це листові та профільні сталеві конструкції, перекриття-оболонки, які утворюють несучий каркас майбутньої споруди. А сам монтаж має не увазі їх складання і встановлення конструкцій з металу безпосередньо на місці. Отже, монтаж металоконструкцій це не що інше, як зведення каркаса будівлі шляхом складання металоконструкцій.

Комплект металоконструкцій, необхідної техніки і обладнання, наприклад, крани, зварювальне обладнання, будівельні пістолети, доставляється безпосередньо на будмайданчик, де будуються ліса, і вже на місці здійснюється складання металоконструкцій.

Монтаж легких металоконструкцій

Споруди з легких металоконструкцій не потребують потужному фундаменті, часто досить плитного або мілко заглибленого стрічкового. Спочатку монтується каркас з плоских металевих рам, між якими встановлюються металеві розпірки, прогони, які призначені для кріплення до каркасу сендвіч-панелей і покрівельних конструкцій. Для міжповерхових перекриттів використовуються другорядні балки, виконані з монолітних або ребристих залізобетонних плит.

Такий монтаж легких металоконструкцій сприяє виконанню монтажних робіт прямо на місці, забезпечуючи швидкість і точність складання. Потім каркас обшивається сендвіч-панелями і виконується обробка. Легкі металоконструкції застосовуються при зведенні ангарів різного типу, наприклад, шатрового або арочного, складів, побутівок, павільйонів і т.д. такі споруди досить мобільні. Їх можна демонтувати, після чого встановити в іншому місці.

Монтаж важких металоконструкцій

Для промислових і комерційних об'єктів, наприклад, терміналів, цехів, ангарів і т.д., використовується монтаж важких металоконструкцій, виготовлених зі сталі. Такі конструкції значно легше, ніж залізобетонні. З метою захисту від корозії і несприятливих погодних умов, сталеві металоконструкції фарбують спеціальними фарбами.

Вони так само, як і легкі конструкції, монтуються на місці в досить короткі терміни. За рахунок цього вартість зведення споруд з металоконструкцій відчутно здешевлюється. А поряд з тривалим терміном служби, споруди з металоконструкцій, як легких, так і важких, стають все більш затребуваними.


Наш телефон для надання консультацій: +380 68 251-27-44