Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

відкрийте для себе наші покрівельні системи даху з мембраною ПВХ...

монтаж по всій території України житлових та комерційних будівель найпопулярніше і правильне рішення для влаштування гідроізоляції покрівлі...

Ми пропонуємо

Проектування та розрахунок 

Комплектація об'єкта під ключ від кращих виробників

Найкращі ціни на матеріали

Професійний монтаж

Гарантія якості та післягарантійне обслуговування

Надійні партнерські відносини

Відкриті дахи мембрана ПВХ плоска покрівля

Баластні покрівлі мягкий плоский дах з насипом

Зелені дахи з мембраною ПВХ трава квіти

Господарський дах м'яка мембрана пловсий дах ПВХ

Дах з мембрани ПВХ з сонячними панелями

Спеціальні конструкції даху з мембрани ПВХ

Світові вікна, виходи не кришу дах в плоскій покрівлі ПВХ
роботи та послуги

мотажні роботи, ремонт плоскої покрівлі з мембрани ПВХ

Аксесуари, матеріали, обладнання для покрівзі з ПВХ мембрани


додаткові проекти та роботи

Штучні озера, водосховища, пожежні водойоми з мембрани ПВХ

Система теплоізоляції трубопроводів мембраною ПВХ

Монтаж ПВХ мембрани та покрівельні роботи під ключ


Тип № 1 Інверсійна (експлуатована) покрівля

Тип № 2 Інверсійна (експлуатована) покрівля із зеленими насадженнями

Тип № 3 Традиційна (не експлуатована) покрівля

Тип № 4 Баластна (не експлуатована) покрівля

Тип № 5 Традиційна (експлуатована) з терасною дошкою

Фундамент тип № 1 Горизонтальна та вертикальна гідроізоляція фундаменту від ґрунтових вод

Фундамент тип №2 Вертикальна гідроізоляція фундаменту від поверхневої води


ВІД ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОЗРОБКИ ВУЗЛІВ РОБОЧИХ КРЕСЛЕНЬ ДО ПОВНИХ ПРОЕКТІВ ПОКРІВЛІ

Спеціалісти нашої компанії можуть для Вас розробити проектне рішення з влаштування покрівлі, сприяти розробці технічної документації, надати технічне рішення навіть найскладніших вузлів конструкції даху. Взявши на себе гарантійні зобов'язання, ми запропонуємо найоптимальніші технічні рішення.

Якісне проектування даху має не менше значення, ніж проектування несучої частини будівлі. Адже покрівля несе величезне функціональне навантаження, яке полягає у забезпеченні захисту будівлі від впливу навколишнього середовища.

Застосування полімерних мембран можливе для будь-яких видів покрівель. Мембранне покриття широко використовується як при новому будівництві, так і при реконструкціях та ремонтах покрівель різного призначення та площі.

Гідроізоляційна система, що складається з мембрани ПВХ, ТПО, ЕПДМ призначена для виготовлення гідроізоляційних покриттів для всіх типів будівель з плоским або скатним дахом на житлових, громадських, комунальних, промислових, сільськогосподарських, спортивних і т.д. Підходить для всіх конструкційних типів дахів. Також для дахів з одним і двома шарами, з вентиляцією і без, з теплоізоляцією під і над покриттям, зі схилом і без схилу. Для дахів з можливістю експлуатаційного навантаження та без нього, з можливістю насипних баластів галькою або землею, з декоративними посадками, з водою тощо, а також установкою експлуатаційного настилу елементами мощення.

ПВХ - один із найпоширеніших видів мембранної покрівлі, в основі матеріалу лежить полівінілхлорид, а нові пластифікатори наділяють покриття покращеними характеристиками пожежної безпеки та міцності. ПВХ - мембрана – це оптимальне співвідношення ціна якості.

ТПО - до складу матеріалу входить термопластичний поліофеніл і різні додаткові складові, які надають велику стійкість до ультрафіолетового випромінювання і роблять покриття більш довговічним, за ціною є найдорожчими.

ЕПДМ -  виготовляється даний тип мембран з етилен-пропілен-дієн-мономералів - це каучукове волокно, додатково укріплене ефірними нитками. Природне походження матеріалу робить її одним із екологічно безпечних покриттів.

Як вибрати мембрану для монтажу покрівлі?

Покриття для дахів можна укладати на всі прості типи основ, такі як бетон, бетонні напівфабрикати, полегшений бетон, дерево, пінопласт і поліуретан, мінеральні волокнисті плити, асфальтове покриття і т. д. на новобудовах, при виконанні ремонтних, реконструкційних робіт та модернізації старих об'єктів.

Для більшості споживачів вирішальним фактором при виборі матеріалу є його вартість та ціна монтажу, але все ж таки розумніше враховувати експлуатаційне призначення будівлі, його площу та бюджет на проведення ремонтних покрівельних робіт.

Якщо установка мембрани буде проводитися на будівлі торгового центру, де досить часто встановлюють рекламні носії, кондиціонери та інше обладнання, варто звернути увагу на мембрани з посиленим армуючим шаром, якщо йдеться про покрівлю багатоквартирного будинку оптимальним вибором стане більш еластична пвх-мембрана. При виборі мембрани варто враховувати технологію монтажу.

Про нас

Ми - будівельна компанія, що займається ПВХ Покрівлями протягом декількох років. Наша компанія суворо підходить до вибору та навчання персоналу. Ми використовуємо тільки професійний монтажний інструмент та сертифіковані рішення з монтажу, рекомендовані виробником.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи. Ми не використовуємо некваліфіковану робочу силу! Такий підхід дозволяє гарантувати якість виконаних робіт.

В нашій компанії налагоджені стосунки з усіма ключовими постачальниками матеріалів. Всі компанії, з якими ми співпрацюємо, забезпечують стабільно високу якість кожної партії матеріалів та дотримуються термінів постачання.

Виїзд інженера безкоштовний.
Ми завжди на зв'язку: +380 68 251-27-44.