Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Наземні дерев'яні басейни

Рос


Пропонуємо послуги по порошковому фарбуванню різноманітних виробів.

Висока якість - Приємні ціни - Швидке виконання


Порошкове покриття

Порошкове покриття, краще визначене як електростатичне фарбування, відбувається на основі фізичного процесу поєднання позитивних та негативних електричних зарядів на поверхні виробів. Вироби, що фарбуються мають негативний заряд а дрібний порошок, що розпилюється має позитивний заряд, який ідеально прилипає до поверхонь. Після цього вироби поміщається в камеру полімеризації та при температурах 180 – 200 градусів порошок розплавляється та насичується, перетворюючись в фарбу.

Порошкове фарбування виробів


Камера піч для порошкового фарбування виробів

Вироби порошкового фарбування

Процес фарбування

1.Попередня обробка деталей: деталі, що фарбуються, необхідно очистити від оливи, іржі та інших забруднень. Для цього використовують хімічні розчини або виріб очищують за допомогою піскоструминної обробки.

2.Сушіння: після обробки хімічними та водними розчинами.

3.Електростатичне фарбування в камері під тиском: розпорошується на виріб спеціальний порошок, який утворює мікроплівку, що рівномірно розташовується на поверхні шляхом електростатичного ефекту.

4.Полімеризація фарби в печі: це момент, коли розпилений порошок розплавляється та полімеризується, ідеально приєднуючись до поверхні виробу. Процес відбувається при температурі близько 180 – 200 градусів протягом 15 – 20 хв.

Характеристики порошкового покриття

Основною характеристикою порошкового покриття є відсутність розчинника в середині самого виробу,цей вид фарбування складається з порошків органічних сполуки, що містять смоли та пігменти, а також будь- які добавки, що подрібнюються на дуже дрібні частинки.

Переваги порошкового фарбування:

 • Відмінна механічна стійкість
 • Відмінна хімічна стійкість
 • Відмінна корозійна стійкість
 • Гарна стійкість до високих температур
 • Гарний блиск
 • Гарна міцність
 • Знижена вартість

Ще однією вважливою особливістю порошкового покриття поза захистом від корозії є термічна і електрична ізоляція.

Порошкове фарбування можна застосувати до таких матеріалів:

 • сталь
 • алюміній
 • оцинковані метали
 • МДФ, дерев’яних плит середньої щільності
 • скло
 • кераміка

Застосовується дуже часто в автомобільній та сільськогосподарській галузі, виробництві металоконструкцій, спортивних товарів, побутової та промислової техніки, металевих меблів, радіаторів, сітки та дроту, печі та котли, електричні двигуни, інтер’єри приміщень та магазинів, деталі і крани, промислові стелажі тощо.


Види порошкової фарби

Кольори можуть бути отримані з усіма кольорами відтінків, і, крім того, в міжнародному діапазоні RAL можна реалізувати металеві кольори.
У

Умови співпраці та вартість робіт по телефону:

+380 68 251-27-44

+380 95 280-30-31

+380 44 223-14-45

Ел. почшта: mk@mydim.ua

Наша адреса: Києво-Святошинський р-н, Софіївська Борщагівка, вул. Матросова, 35

+380 68 251-27-44

Нас ищут: Порошковая покраска металла; порошковая покраска цветных металлов; порошковая покраска МДФ; покраска металла порошком; порошкова покраска; порошкове фарбування; порошковая покраска Киев; полимерная покраска металла; полимерная покраска Киев, Буча, Макаров, Житомер, белогородка, софиевка, Петропавловка, Петровское, Новопетровское, Вишньовое, Борщаговка, Соломянка, Вишгород, Ирпень, Боярка, Борисполь, Мила, Глеваха, Горенка; мастерская порошковой покраски; полимерная покраска изделий из металла; услуги полимерной покраски; Услуги порошковой покраски; порошковое покрытие; порошковая краска; порошковая окраска; печь полимеризации; камера полимеризации; покраска порошковой краской; порошковая краска для металла