Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

Гідроізоляція підземних споруд, паркінгів

Гідроізоляція підземних споруд – комплекс дій, завдяки яким об'єкт буде захищений від дії води та інших рідин ззовні. Найчастіше це грунтові та талі води, але також волога може проникати всередину будов через аварії та стихійні лиха за межами будівлі.

Переваги покрівлі з мембрани ПВХ:

 • покриття виходить герметичним: шви надійно зварені, а для конструкційних елементів споруди є всілякі аксесуари – кути, притискні планки, захисні ковпаки тощо;
 • мембрана двошарова, є сигнальний шар – з його допомогою легко помітити пошкодження покриття та швидко його усунути;
 • ПВХ – негорючий та екологічно безпечний матеріал, при його монтажі та експлуатації не виділяються жодні небезпечні для здоров'я речовини;
 • швидкий монтаж – професійна бригада з усім необхідним обладнанням може монтувати до 400 кв. м покриття за зміну;
 • надійність та стійкість до зовнішніх впливів, проколів, розтягувань, старіння;
 • максимальна вологонепроникність.

Гідроізоляція перекриттів паркінгу

Гідроізоляція підземних споруд, паркінгів з мембраною ПВХ Сьогодні підземний паркінг – обов'язкова складова багатоповерхових житлових комплексів, великих торгових центрів та інших будівельних об'єктів. Він практичний, однак, як і всі складні інженерні конструкції під землею, потребує додаткового захисту. Висока щільність міської забудови, змінні гідрогеологічні умови, недотримання технології безперервного процесу бетонування, близьке сусідство з ґрунтовими водами, помилки будівельників – все це згубно позначається на існуючій гідроізоляції підземного гаража. Залишивши без уваги внутрішню гідроізоляцію паркінгу, в майбутньому можна зіткнутися з низкою неприємностей - появою вологих плям на стінах і стелі, утворенням конденсату, калюж, підвищенням рівня вологості в приміщенні.


Які місця необхідно гідроізолювати

Основні проблемні ділянки на підземних паркінгах – це:
 • Вузли кріплення опалубки – незакупорені отвори кріплення з часом можуть почати пропускати вологу, утворюючи на стінах і стелі видимі плями правильної геометричної форми.
 • Вентиляційна шахта, примикання плит перекриттів – опади, що накопичуються на даху, за наявності найменшої мікротріщини в робочому стику можуть призвести до рясних протікань.
 • Деформаційні осадові та температурні шви.
 • Місця введення комунікацій у будівлю.
 • Робочі шви бетонування, тріщини в плитах перекриття та ін.
Гідроізоляція професійними матеріалами продовжить термін експлуатації підземного паркінгу та захистить автомобілі від пошкодження.

ПВХ – мембрани для фундаментів

Огороджувальні конструкції підземних споруд та заглиблених частин будівель повинні забезпечувати їх надійний захист від проникнення води. Полімерні (ПВХ) мембрани – сучасний гідроізоляційний матеріал. Основне призначення – гідроізоляція покрівлі, фундаментів, басейнів. Сьогодні ПВХ мембрана користується широким попитом у всьому світі. Основною перевагою цього виду гідроізоляції є відсутність суцільного приклеювання до поверхні, отже вона менше залежить від деформацій всієї конструкції та її окремих частин, а також її можна монтувати на вологій основі. При монтажі ПВХ мембран не потрібно ретельного вирівнювання основи, матеріал має практично нульове водопоглинання, високу стійкість до старіння, гниття і проростання коренів.

Виїзд інженера безкоштовний.
Ми завжди на зв'язку: +380 68 251-27-44.