Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

назад

система теплоізоляції трубопроводів різного призначення ...

Система теплоізоляції трубопроводів різного призначення з мембрани ПВХ

  1. Мат ламельний
  2. Покрівельний гідроізоляційний шар із ПВХ мембрани
  3. Бандаж
  4. Опорні скоби чи кільця 

Опис системи:

Залежно від призначення трубопроводу застосовують різні матеріали з метою забезпечення необхідних характеристик.

Для теплоізоляції трубопроводів з температурою теплоносія до 250 ˚С і діаметром трубопроводу до 300 мм доцільно використовувати в якості теплоізоляції циліндри. Для трубопроводів з діаметром вище 300 мм економічно обґрунтовано використовувати Мат Ламельний у тому випадку, якщо до трубопроводу не висуваються вимоги щодо горючості.

Для теплоізоляції холодних трубопроводів, які потребують захисту від конденсату, рекомендується використовувати теплоізоляцію із фольгою. Стики фольгованої теплоізоляції проклеюються алюмінієвим скотчем, що забезпечує надійний пароізоляційний шар. Усередині приміщення, за умови відсутності зовнішніх механічних впливів, фольгований матеріал може виконувати функцію декоративного закінченого покриття.

Теплоізоляція на основі кам'яної вати є неорганічним, хімічно нейтральним матеріалом, що не містить речовин, що викликають корозію трубопроводу. Завдяки обробці гідрофобізуючими добавками кам'яна вата має водовідштовхувальні властивості.

Для влаштування покривного шару, а також для виготовлення бандажів, застосовується ПВХ мембрана, яка надійно захищає утеплювач від будь-яких зовнішніх впливів.

Область застосування:

Ця система використовується для ізоляції трубопроводів різних діаметрів і температурою застосування від мінус 180 °С до плюс 750 °С.

Інформація:

Мат Ламельний – це слабогорючий тепло-, звукоізоляційний мат

Мат Ламельний – це слабогорючий тепло-, звукоізоляційний мат, який формується зі смуг (ламелів) кам'яної вати, приклеєних до армованої алюмінієвої фольги (індекс ФА). Таким чином, виходить продукт, який має підвищену міцність на стиск у порівнянні з традиційними матами та меншу деформацію під час монтажу.

Область застосування:

Тепло-пароізоляція повітроводів, вентиляційного обладнання, резервуарів та інших плоских поверхонь, а також трубопроводів діаметром понад 230 мм. Застосовується при температурі поверхонь ізольованих до +250 ⁰С.


Виїзд інженера безкоштовний.
Ми завжди на зв'язку: +380 68 251-27-44.