Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

назад

Світові вікна на даху з плоскою покрівлею

Існують споруди різного призначення, де світло потрібно отримувати зверху. Безперечно, вдалим рішенням подібним спорудам будуть світові вікна, призначені для плоских дахів та зенітні фонарі - це високотехнологічні вироби з високими теплоізоляційними характеристиками, великою площею скління, природного освітлення та провітрювання приміщення. Вони призначені для освітлення, провітрювання будівель, над якими розташований малоухилий, плоский дах. Безперечно, вироби легко, оперативно монтуються на покрівлі, де градус ухилу становить 0-15 градусів. Простота обслуговування, можливість як ручного, дистанційного та автоматичного керування з електроприводом для димовидалення – все це дозволяє забезпечити максимальний комфорт перебування у приміщенні.

Світові вікна для плоскої покрівлі на промислових підприємствах

Приватні будинки з плоским дахом та світовим вікном

Однією з головних переваг виробів є їх універсальність. Вони можуть застосовуватись:

 1. Промислові приміщення: заводи, цехи, фабрики, склади, СТО, виставкові об'єкти.
 2. Приватним спорудам: кабінетів, кухонь, віталень, розташованих на верхньому поверсі.
 3. Комерційним спорудам: ресторанів, магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів.
 4. Адміністративним будинкам: офісів, установ.

Таким чином, сфера використання вікон плоскої покрівлі є широкою.

Конструкції світових вікон для промислових плоских дахів з мембрани ПВХ Переваги:

 1. Продукція дозволяє приміщенню чудово вентилюватися. Безсумнівно, всередину будівлі надходитиме сонячне світло, свіже повітря за вашим бажанням, у потрібній кількості. Наприклад, можна купити глухі, зенітні вікна, що відкриваються
 2. Вікна, призначені плоскій покрівлі, мають антивандальний захист. Наприклад, вони створюються із особливо міцних матеріалів, тому стають безпечними.
 3. Є моделі зі стандартними, нестандартними параметрами. Безумовно, якщо замовник потребує продукції особливих розмірів, ми надає можливість купити такі вікна, що встановлюються на плоску покрівлю.
 4. Вікном можна керувати вручну автоматично. Також встановлюються зовнішні, внутрішні аксесуари. Наприклад, маркізи не допускають перегрівання приміщення. Добірні вироби, що монтуються усередині, доповнюють інтер'єр. Плюс вони регулюють надходження сонячного світла. Якщо вікно плоскої покрівлі розташовується занадто високо або ним користуватимуться діти, варто купити продукцію з пультом. Таким чином, ви зможете дистанційно керувати виробом. Наприклад, є моделі, оснащені датчиком дощу. Якщо почалися опади, він спрацює вікно автоматично закриється.

Спеціальні світові вікна для димовидалення на плоских дахах з мембрани ПВХ

Спеціальні світові вікна для димовидалення

У звичайних умовах димовидалюючі світові вікна виконують функцію освітлення та провітрювання приміщення, але коли виникає пожежа, що призводить до задимлення вони виводять із приміщення небезпечні для людини продукти горіння та диму, забезпечуючи можливість евакуації.

Вікна обладнані спеціальним датчиком диму, центральним процесором, електроприводом та кнопкою провітрювання. Датчик диму, що спрацював, передає сигнал в центральний процесор, який у свою чергу приводить в дію електропривод і відкриває вікно. У випадку, якщо спалах помічено до того, як спрацював датчик диму, димовидалююче вікно можна відкрити примусово за допомогою кнопки аварійного включення.

Димовидалюючі вікна призначені для виведення з приміщення диму у разі виникнення пожежі - стулка вікна, обладнаного електроприводами при спрацьовуванні автоматики за командою датчиків диму, автоматично відкриється, давши можливість диму вийти з задимленого приміщення. У звичайних умовах виконують функцію освітлення та провітрювання приміщення - стулка піднімається на 23 см. Димовидалюючі вікна відповідають усім сучасним вимогам протипожежної безпеки.

Переваги :

 • У разі виникнення пожежі стулка вікна, обладнаного електроприводами, автоматично піднімається на 50 см для виведення продуктів горіння, для провітрювання приміщення – на 23 см
 • Режим провітрювання приміщення та можливість програмування часу закривання вікна
 • Автоматичне та/або ручне відкривання димовидаляючого вікна під час пожежі
 • У закритому положенні механізм відкривання не видно з боку приміщення
 • Відповідає всім вимогам та нормам пожежної безпеки

Димовидаляючі вікна можна встановлювати в дахах з ухилом від 0° до 15°.

Постачається за індивідуальним замовленням.

Виїзд інженера безкоштовний.
Ми завжди на зв'язку: +380 68 251-27-44.