Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

Мембрана ПВХ для різних робіт та навантажень

Гідроізоляційна система, що складається з мембрани ПВХ, ТПО, ЕПДМ призначена для виготовлення гідроізоляційних покриттів для всіх типів будівель з плоским або скатним дахом на житлових, громадських, комунальних, промислових, сільськогосподарських, спортивних і т.д. Підходить для всіх конструкційних типів дахів. Також для дахів з одним і двома шарами, з вентиляцією і без, з теплоізоляцією під і над покриттям, зі схилом і без схилу. Для дахів з можливістю експлуатаційного навантаження та без нього, з можливістю насипних баластів галькою або землею, з декоративними посадками, з водою тощо, а також установкою експлуатаційного настилу елементами мощення.

ПВХ - один із найпоширеніших видів мембранної покрівлі, в основі матеріалу лежить полівінілхлорид, а нові пластифікатори наділяють покриття покращеними характеристиками пожежної безпеки та міцності. ПВХ - мембрана – це оптимальне співвідношення ціна якості.

ТПО - до складу матеріалу входить термопластичний поліофеніл і різні додаткові складові, які надають велику стійкість до ультрафіолетового випромінювання і роблять покриття більш довговічним, за ціною є найдорожчими.

ЕПДМ - виготовляється даний тип мембран з етилен-пропілен-дієн-мономералів - це каучукове волокно, додатково укріплене ефірними нитками. Природне походження матеріалу робить її одним із екологічно безпечних покриттів.

Як вибрати мембрану для монтажу покрівлі?

Покриття для дахів можна укладати на всі прості типи основ, такі як бетон, бетонні напівфабрикати, полегшений бетон, дерево, пінопласт і поліуретан, мінеральні волокнисті плити, асфальтове покриття і т. д. на новобудовах, при виконанні ремонтних, реконструкційних робіт та модернізації старих об'єктів.

Для більшості споживачів вирішальним фактором при виборі матеріалу є його вартість та ціна монтажу, але все ж таки розумніше враховувати експлуатаційне призначення будівлі, його площу та бюджет на проведення ремонтних покрівельних робіт.

Якщо установка мембрани буде проводитися на будівлі торгового центру, де досить часто встановлюють рекламні носії, кондиціонери та інше обладнання, варто звернути увагу на мембрани з посиленим армуючим шаром, якщо йдеться про покрівлю багатоквартирного будинку оптимальним вибором стане більш еластична пвх-мембрана. При виборі мембрани варто враховувати технологію монтажу.