ГО Мій дім Україна
Плоский дах з ПВХ


Будівництво басейнів під ключ. Будівництво чаші для басейнів
Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Копінговий камінь бортовий камінь копінг
Наземні дерев'яні басейни

назад

штучні озера, водосховища, пожежні резервуари ...


штучні озера...

Штучні озера, водосховища, пожежні резервуари з мембрани ПВХ Буває, що на придбаній Вами ділянці немає можливості створити природний ставок (немає глиняної основи або ґрунтові води занадто низько), а милуватися водяною гладдю дуже хочеться. У цьому випадку необхідно вдатися до створення штучного озера. Дно штучного озера роблять бетонним, плівковим або із твердої форми, так званої "ванни". Жорстку основу частіше використовують для невеликих декоративних ставків. Великі ставки зручніше, ніж невеликі тим, що у більшому обсязі води набагато простіше дотриматися біологічного балансу ніж у невеликому.

Оптимальним рішенням для створення штучних озер-водойм є гідроізоляційна плівка (геомембрана), термін служби якої не менше 50 років. Дуже важливо перед створенням штучного озера визначитися з його майбутнім місцезнаходженням. Потрібно врахувати, що дерева розташовані поруч із ставком можуть йому зашкодити. Листя ускладнить обслуговування ставка, її потрібно буде діставати з води, щоб вона не перегнивала. Коріння дерев несуть величезну небезпеку для штучного водного об'єкта, виростаючи вони можуть порвати гідроізоляційну плівку або зрушити жорстку форму. В даний час створення водоймища не вимагає величезних сил і капіталовкладень, а сучасні технології легко допоможуть створити у вашому ставку фонтани з рибками та рослинами.

Роботи Штучні озера, водосховища, пожежні резервуари з мембрани ПВХ

Підготовка Штучні озера, водосховища, пожежні резервуари з мембрани ПВХ

Розміщення Штучні озера, водосховища, пожежні резервуари з мембрани ПВХ

Запуск Штучні озера, водосховища, пожежні резервуари з мембрани ПВХ

пожежні резервуари...

Пожежне водоймище з плівки мембрани ПВХ

Пожежне водоймище є штучним або природним водним об'єктом, який використовується з метою пожежогасіння і входить до складу системи пожежного водопостачання.

Пожежні водоймища обладнуються на підприємствах і в населених пунктах і відповідно до кількості об'єктів, що обслуговуються, повинні мати достатній протипожежний запас води. Обсяг пожежної водойми розраховується з урахування необхідної витрати води відповідно до існуючих норм.

Пожежна водойма може бути організована як закритий підземний резервуар, так і відкрита водойма, яка часто використовується як декоративний ставок.

Штучна пожежна водойма відкритого типу з мембрани ПВХ Штучна пожежна водойма відкритого типу:

  • простотою, швидкістю та дешевизною будівництва;
  • практична відсутність проектних обмежень щодо обсягу протипожежного запасу води;
  • простота в обслуговуванні, чудова ремонтопридатністю;
  • відсутність втрат запасу води за рахунок дифузії через ґрунт, відносно невисокі водовтрати спостерігаються лише при випаровуванні води у спекотну пору року;
  • протягом більшої частини року запас води у відкритій водоймі поповнюються атмосферними опадами;
  • відкриті водоймища можна пристосувати для багатофункціональності: можуть служити як декоративний ставок, місця для відпочинку і купання, місця забору води для технічних потреб.

Етапи створення штучної пожежної водойми з мембрами ПВХ Етапи створення пожежної водойми:

  • Земляні роботи. Майданчик під водоймище розчищається від каміння, дерев, кущів. Викопується котлован потрібного розміру.
  • Облаштування ложа. Дно котловану втрамбується, потім засипається піском. Шар піщаної подушки 5-10 см. Пісок проливається водою для усадки.
  • Укладання гідроізоляції. Це дуже відповідальний етап для пожежної водойми. Від дотримання особливої ​​техніки залежить довговічність покриття. На дно і стінки ями внахлест укладається геотекстиль. Шви з'єднуються контактним зварюванням на спеціальному устаткуванні.
  • Закріплення країв штучного покриття. По периметру резервуару краї мембрани ховаються у траншеї та закопуються. За бажанням замовника прикрашаються натуральним каменем, скріпленим бетонним розчином.

штучні водоймища...

Штучні ставки та водоймища з мембрани ПВХ Штучні ставки та водоймища можуть мати різне призначення. Вони можуть використовуватися для купання або як пожежні водойми, бути місцем для розведення риби та водоплавного птаха, біологічною системою для очищення стічних вод, резервуаром для поливу саду або колективних зелених зон. Водойми та ставки розрізняються за типом наповнення водою: за рахунок ґрунтових вод, атмосферних опадів, річок, ключів, струмків тощо.

Багаторічна практика будівництва штучних водойм показує, що найоптимальнішими є форми водойм, схожі з природними.

Сьогодні найчастіше використовують м'яку, плівкову гідроізоляцію. Плівка ПВХ, яка спеціально застосовується для цих цілей, міцна, еластична, стійка до впливу негативних температур та ультрафіолетових променів. Ці матеріали хімічно інертні, тому абсолютно не зашкодять ні рослинам, ні рибам. Щоб убезпечити плівку від пошкодження корінням рослин або камінням, на дно котловану перед розміщенням плівки укладається спеціальне полотно – геотекстиль. Якщо у водоймі передбачається висаджувати рослини, то спочатку його дно покривається шаром ґрунту, піску і потім гравієм. Штучне водоймище заповнюється водою, і через 3-4 дні він готовий до висадки рослин.

Використання Штучні ставки та водоймища з мембрани ПВХ

Догляд Штучні ставки та водоймища з мембрани ПВХ

Зимовка Штучні ставки та водоймища з мембрани ПВХ

Робота Штучні ставки та водоймища з мембрани ПВХ


Виїзд інженера безкоштовний.
Ми завжди на зв'язку: +380 68 251-27-44.