Бетоний блок стіновий для будівництва посиленних чаш басейнів

Бетонный блок стеновые для строительства бассейна

Бетонный блок ст еновые для строительства чаш бассейнов 380х180х170мм

Бетонний блок стіновий для будівництва басейнів 380х180х170 мм

Ціна: 32,40 грн./шт.


Стеновой бетонный блок для строительства бассейнов


Стеновой бетонный блок для строительства бассейнов

Одним з перспективних видів будівництва чаш басейнів є метод з використанням бетонних блоків. Бетонні блоки стінові зручні, надійні і дозволяють будувати чаші будь-яких розмірів і конфігурацій.

Стінові бетонні блоки мають розміри 380х180х170мм. Виготовляється з натуральних природних компонентів (щебінь, річковий пісок, цемент) методом вібропресування з додаванням пластифікаторів для збільшення міцності і морозостійкості.

Форма стінових блоків дозволяє створити конструкції з монолітними залізобетонними вставками, розрахованими на великі навантаження.

При монтажі бетонних блоків створються вертикальні колодязі, які армуються по вертикалі і горизонталі, після чого заповнюються бетоном.

Строительство бассейнов. Бетонирование дна бассейна

Бетонный блок стеновой для строительства бассейнов различных размеров

Стеновой бетонный блок для строительства бассейнов и подпорны стен

Усиленный стеновой бетонный блок для строительства бассейнов

Застосування посилених стінових блоків дозволяє відійти від технології заливки з використанням будівельної опалубки.Це зменшує час на виконання робіт, дає можливість будувати чаші різних конфігурацій і розмірів без застосування дорогих технологій.

Після будівництва чаші, на стіни і дно майбутнього басейну завдають штукатурку цементним розчином з пластифікуючими добавками.

Чаші басейнів, побудованих з бетонних стінових блоків, використовуються під будь-які види обробки стін басейнів - мозаїка, плитка, лайнер.

Витрата арматури Ф8 на 1 м2 - 12м/п х 0,395 кг = 4,74 кг.

Уличный бассейн построенный с использованием бетонных стеновых блоков Уличный бассейн построенный с использованием бетонных стеновых блоков

Строительство бассейнов. Бетонирование дна бассейна

Бетонный блок стеновой для строительства бассейнов различных размеров

Стеновой бетонный блок для строительства бассейнов и подпорны стен


Питання з приводу замовлення басейнів або отримання консультації ви можете задати питання передзвонивши за номером телефона: +38(068) 251-27-44, +38(095) 280-30-31 або відправити на нашу пошту: i info@vikantaqua.com.ua

Прайс-лист на бетонні блоки стінові.