Бетоний блок стіновий для будівництва посиленних чаш басейнів

Бетонный блок стеновые для строительства бассейна

Бетонный блок ст еновые для строительства чаш бассейнов 380х180х170мм

Бетонний блок стіновий для будівництва басейнів

Розмір: 380х180х170мм

Ціна: 32,40 грн./шт.


Одним з перспективних видів будівництва чаш басейнів є метод з використанням бетонних блоків. Бетонні блоки стінові зручні, надійні і дозволяють будувати чаші будь-яких розмірів і конфігурацій.

Стінові бетонні блоки мають розміри 380х180х170мм. Виготовляється з натуральних природних компонентів (щебінь, річковий пісок, цемент) методом вібропресування з додаванням пластифікаторів для збільшення міцності і морозостійкості.

Форма стінових блоків дозволяє створити конструкції з монолітними залізобетонними вставками, розрахованими на великі навантаження.

При монтажі бетонних блоків створються вертикальні колодязі, які армуються по вертикалі і горизонталі, після чого заповнюються бетоном.

Строительство бассейнов. Бетонирование дна бассейна

Бетонный блок стеновой для строительства бассейнов различных размеров

Стеновой бетонный блок для строительства бассейнов и подпорны стен

Усиленный стеновой бетонный блок для строительства бассейнов

Застосування посилених стінових блоків дозволяє відійти від технології заливки з використанням будівельної опалубки. Це зменшує час на виконання робіт, дає можливість будувати чаші різних конфігурацій і розмірів без застосування дорогих технологій.

Після будівництва чаші, на стіни і дно майбутнього басейну завдають штукатурку цементним розчином з пластифікуючими добавками.

Чаші басейнів, побудованих з бетонних стінових блоків, використовуються під будь-які види обробки стін басейнів - мозаїка, плитка, лайнер.

Витрата арматури Ф8 на 1 м2 - 12м/п х 0,395 кг = 4,74 кг.

Уличный бассейн построенный с использованием бетонных стеновых блоков

Питання з приводу замовлення басейнів або отримання консультації ви можете задати питання передзвонивши за номером телефона: +38(068) 251-27-44, +38(095) 280-30-31 або відправити на нашу пошту: i info@vikantaqua.com.ua

Прайс-лист на бетонні блоки стінові.