Підводні вікна надійні водостійкі для басенів
Фільтрувані навісні системи для басейну. Фільтрувальний блок для води в басейні
Павільйони для басейнів захисні ПВХ
Будівництво басейнів під ключ. Повний комплекс робіт
Блок для строительства чаши бассейна. Несьемная опалубка для строительства бассейна
Наземні дерев'яні басейни

Наземні дерев'яні басейни
ВЕГА

Восьмикутний дерев'яний басейн 640-133


ВЕГА

Восьмикутний дерев'яний басейн 640-146


УРБАН

Стандартний квадратний дерев'яний басейн

Наземний дерев’яний басейн має багато переваг для максимального задоволення і веселощів протягом літа. Різноманітність його форм дозволить прикрасити ваш будинок і сад. Ви можете вибрати форму вашого басейну, восьмикутну , прямокутну або навіть квадратну , обробка та оброблене покриття дозволяють йому ідеально вписатися у ваш сад . Доступні кілька висот, що дозволяють повністю розслабитися і отримати задоволення у воді.

Наші набори для басейну, виготовлені з міцної деревини, з особливою обробкою із гарантованою стійкістю до гниття, що забезпечує довговічність та стійкість до часу експлуатації та погодних умов.

Встановлення наших наземних дерев'яних басейнів оптимізована для максимально спрощеного монтажу. Всі наші дерев'яні набори для басейну постачаються з чіткими інструкціями щодо складання, завдяки інтуїтивно зрозумілій системі складання ви станете королем саморобних робіт. Залишилося лише насолодитися плаванням.

Деякі з наших наземних басейнів будуть запропоновані вам із додатковими опціями, від простого автоматичного покриття до системи піщаної або мішкової фільтрації або навіть вбудованого обігрівача басейну завдяки тепловому насосу, щоб задовольнити найвибагливішого покупця.

Пропонуємо на вибір басейни які можуть бути закопані або напів закопані для максимальної естетичності. Восьмикутні , прямокутні , квадратні форми вашого басейну будуть залежати від ваших бажань, восьмикутний дерев'яний басейн також доступний у розширеній версії для більшого комфорту. Ваш майбутній дерев'яний комплект для басейну чекає на вас, вам залишається лише підготувати земляні роботи, оформити дерев'яну терасу та місце навколо дерев’яного каркасу басейну.

Як ви зрозуміли, наші дерев'яні басейни - це плід досліджень та роботи для досягнення оптимальних результатів як для вашого комфорту, так і для вашого задоволення. Естетичні та прості в установці, наша продукція розроблена та виготовлена ​​в Україні із застосуванням комплектуючих найкращих світових виробників. Походження деревини залежить від моделі, але кожна деталь ретельно відібрана та автоклавується.

Купити наземний дерев’яний басейн можна в нашому магазину за адресою на сайті. Також купити наземний басейн можливо замовивши вибрану модель в потрібній комплектації по телефону або надіславши замовлення по пошті і ми вишлемо вам комплект за вашою адресою в любе місце в Україні.


Моментальна консультація: +380 68 251-27-44